Medialne doniesienia na temat wybuchów butli gazowych brzmią niezwykle groźnie” „W jednym z budynków w Białej Podlaskiej doszło do wybuchu butli z gazem. 45-latek z ponad 80-procentowymi poparzeniami ciała został zabrany do szpitala. Niestety, zmarł następnego dnia”; „Dwie osoby zostały poparzone w wyniku wybuchu butli gazowej w tzw. kuchni letniej na jednej z posesji w Ryjewie (woj. pomorskie)”. Tymczasem wystarczy przestrzegać zasad, aby uniknąć tak poważnych konsekwencji. 

Butla gazowa nie spełniająca norm, nie poddana procesowi legalizacji, bez sprawdzenia szczelności, po upływie terminu badania okresowego – to prawdziwa tykająca bomba zegarowa. Dlatego też podstawową zasadą jest zaopatrywanie się w butle tylko u sprawdzonych dystrybutorów, którzy restrykcyjnie przestrzegają norm i procedur napełniania butli. 

Butle GreenGas – zanim opuszczą jedną z firmowych rozlewni poddawane są wielu procesom mającym na celu zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników. Kupując więc zieloną butlę z hologramem można mieć pewność, że produkt sprawdzony, bezpieczny, legalny – z gazem najwyższej jakości.

Niestety, w Polsce od wielu lat istnieje tzw. szara strefa  czyli rynek nielegalnego napełniania butli. Bywa, że cena takiej butli jest niższa niż butli GreenGas. Wyjaśnienie tego jest bardzo proste:  firmy działające nielegalnie nie ponoszą kosztów związanych z regeneracją i legalizacją butli, a to oznacza, że produkt bez atestów i niesprawdzony. Po prostu niebezpieczny.

Żeby mieć pewność, że butla, którą kupujemy do domu jest bezpieczna, trzeba zwrócić uwagę, czy na zaworze butli jest dodatkowa folia z hologramem. Tylko jej obecność daje pewność, że butla jest legalne i bezpieczna. 

Instrukcja jak podłączyć prawidłowo butlę.

Bezpiecznie napełniona butla

Zobacz Film „Nie daj się nabić w butle”.

 Skontaktuj się z nami: zamów dostawę lub umów się na wizytę naszego Przedstawiciela Handlowego.

Kontakt

606 466 363

17 854 91 70

bok@greengas.pl

Sprawdź dojazd
Napisz do nas
więcej >>

Sklep Internetowy - KUP ONLINE

POWERED BY “STUDIO H”. ALL RIGHTS RESERVED

REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN