Kontakt

606 466 363

17 854 91 70

bok@greengas.pl

Sprawdź dojazd
Napisz do nas
więcej >>

Sklep Internetowy - KUP ONLINE

19.02.2013

GreenGas - Nowa marka na rynku gazowym


GreenGas to nowy znak towarowy jakim będą oznakowane wprowadzane przez nas butle gazowe.

Nasza Spólka przez lata swojej działalności prowadziła dystrybucje butli gazowych napełniane przez niemal wszystkie duże firmy obecne w Polsce. W połowie lat 90-tych w swojej ofercie mieliśmy butle Firm Gaspol oraz Shell Gas. Od 1998 r zostaliśmy autoryzowanym Dystrybutorem Firmy BP Gas.

W 2013 roku  koncern zdecydował o wycofaniu się z segmentu LPG w skali Świata w tym równiez w Polsce. W wyniku tej decyzji biznes BP LPG został sprzedany innemu globalnemu koncernowi: Firmie UGI Corporation, która w Polsce funkcjonuje jako AmeriGas Polska Sp. z o.o. Zarząd Spólki zdecydował, że nie będzie wiązał się z kolejnym Koncernem na zasadzie dystrybucji, zdecydowano, że najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie utworzenie własnego znaku towarowego. Spólka przez lata wspólpraccy z różnymi koncernami poznała plusy i minusy takiej wspólracy. Oznaczenie produktu swoim logo to duża odpowiedzialność, duże koszty ale równiez rozpoznawalność. Jestesmy zdania, że uda nam sie sprostac oczekiwaniom naszych klientów na poziomie dużo wyższym niż koncerny. My jestesmy blisko klienta, znamy jego potrzeby i jesteśmy w stanie reagowac szybko na potrzeby rynku.

                                          GreenGas. Energia z natury najlepsza.

 

Aktualności

19.03.2017

Wiosna już przyszła !

Promienniki Gazowe za darmo dla Twojej Restauracji Pubu !!! 

       

 

01.06.2016

Po wielu miesiącach prac miło nam poinformować, że rozlewnia przeszła pozytywnie wszystkie procedury związane z odbiorami i testami właściwego i bezpiecznego działania. Jest to róznoznaczne z rozpoczeciem nowego etapu naszej Spólki, związanego z procesem napełniania oraz z rozwojem sprzedaży w nowych segemntach rynku.

 

05.03.2013

NOWOŚĆ! 

Wprowadzamy na rynek podkarpacki nowoczesne butle gazowe do napędu wózków widłowych: butle typu motolight !

Odbiorcy butli do wózków widłowych cenią sobie ich konkurencyjność i wydajność kosztową. Nowoczesne butle motolight o czystym wnętrzu pozwalają oszczędzić na ciągłej konserwacji wózka widłowego i sprawiają, że produkt jest bardziej efektywny kosztowo.

POWERED BY “STUDIO H”. ALL RIGHTS RESERVED

REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN