Gotowanie

W kuchni czujesz się doskonale i oczekujesz od tego miejsca wygody i niezawodności? Gaz płynny umożliwi Ci codzienną pracę w komfortowych warunkach. Jego bezwonne spalanie niebieskim płomieniem zapewni czystość i porządek w prowadzeniu każdej kuchni. 

Ekonomiczne spalanie oraz szybkość przyrządzania dań to walory, które stale dostrzegają kolejni użytkownicy płynnego gazu. 

Zielona butla GreenGas to gwarancja jakości i solidności. Świadectwo oryginalności i szczelności, jakie posiada, sprawia, że bez obaw można ją stosować w każdym domu. Dzięki butli z płynnym gazem prowadzenie kuchni jest łatwe i przyjemne. Każda butla, która trafia do domów naszych użytkowników, przechodzi szereg procedur. Zabezpieczana autentyczną folią i sygnowana unikatowym hologramem zyskuje potwierdzenie oryginalnego jej napełnienia w rozlewni.

Płyty i kuchenki gazowe są przystosowane do spalania gazu ziemnego GZ-50, ale mogą działać także na gaz płynny. Aby było to możliwe, w palniku trzeba wymienić dysze na takie, które przystosowane są do spalania propan-butanu. Niektórzy producenci dołączają je do wyposażenia kuchenki. W Polsce ponad 5 mln gospodarstw domowych korzysta z gazu w butlach  do zasilania kuchenek gazowych. Gazem z butli zasilane są również taborety gazowe i grille gazowe. Ofertę tych urządzeń znajdą Państwo na stronie www.gazmix.pl.

Do kuchenek polecamy :

 

Zamów dostawę gazu do domu*

Dowiedz się więcej na temat :

*  oferta dostępna w wybranych regionach – skontaktuj się z nami i potwierdź usługę w Twoim miejscu zamieszkania.

Kontakt

606 466 363

17 854 91 70

bok@greengas.pl

Sprawdź dojazd
Napisz do nas
więcej >>

Sklep Internetowy - KUP ONLINE

POWERED BY “STUDIO H”. ALL RIGHTS RESERVED

REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN